1208
UAB Gamtos lopšelis
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja (-as)
UAB Gamtos lopšelis
UAB Gamtos lopšelis

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja (-as)

UAB Gamtos lopšelis

Mums reikalingas atsakingas, mokantis kurti šiltus santykius su vaikais specialistas.

Ieškome ikimokyklinio ugdymo mokytojo, norinčio ir galinčio dirbti su mažyliais nuo 1-erių metukų. Nors darbas yra nelengvas ir tikrai neskirtas tiems kurie galvoja, kad vaikai tokio amžiaus tik miega, valgo ir nieko nesupranta. Šis darbas turi didelę emocinę grąžą ir pasitenkinimą. Pamatysite kaip vaikai smarkiai pasikeičia per ganėtinai trumpą laiką, pradeda savarankiškai vaikščioti, kalbėti, atlikti nesudėtingas užduotis. Jūsų pagrindinė atsakomybė bus supažindinti vaikus su nuostabiu pasauliu, padėti patirti daug naujų potyrių organizuojant sensorinius užsiėmimus, išmokti sėkmingai atlikti iš pirmo žvilgsnio nesudėtingas užduotis: valgyti įrankiais, plauti rankytes, sutarti su grupės draugais ir visa tai padėti išmokti atlikti su meile bei kantrybe.

Darbo pobūdis

Darbas su vaikais nuo vienerių metų kelia daugiau iššūkių nei dirbant su vyresniais vaikais, todėl grupė yra maža. Vaikams labai svarbi rutina, kurios stengiamės laikytis pagal sudarytą dienotvarkę. Nors vaikai skatinami valgyti įrankiais, bet kai kuriems dar reikia pagalbos, tad reikia suprasti, kad išsitepti tikrai tenka.

Įmonė siūlo

Įmonė siūlo motyvacinę sistemą ir priedus lojaliems darbuotojams. Šalia miško įsikūręs lopšelis labiau primena namų darželį nei įstaigą, todėl švarus ir grynas oras, sveikas maistas ir nedidelis kolektyvas yra galbūt tai, ko reikia tiems specialistams, kurie mieliau renkasi individualesnį darbą su vaikais.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1300 - 1600

Papildoma informacija: Atlyginimas priklauso nuo išsilavinimo ir patirties.

Vietovė

    Tauragė, Tauragės apskritis, Lietuva
    Ežeruonos g. 16, Taurų k.

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Atsparumas stresui Komandinis darbas Atsakingas Sąžiningas
Kontaktinis asmuo
Rita Bielskienė
+37060143591
UAB Gamtos lopšelis yra įmonė, kuri specializuojasi vaikų nuo 1-erių iki 3-ejų metų priežiūra ir ugdymu. Mus įkvepia D. Gliori nuoširdi kūryba ir mokėjimas sudėtingus dalykus paaiškinti vaikams suprantama kalba. "Ragaukit kas auga Jūsų darže, tesnaudžia ledynai pusnių patale". Vaikai gamtoje puikiai jaučiasi tyrindami aplinką, supdamiesi ant sode kabančių sūpynių ir visais savo pojūčiais patirdami begalę naujų pirmų kartų. Mūsų misija suteikti vaikams nepamirštamą pirmąją gerąją patirtį ikimokyklinio ugdymo įstaigoje ir paruošti juos tolesniam ugdymosi etapui.

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Gamybos darbuotojas (-a)
Penta Electronics, UAB
Vilnius
€ 1000 – 1400
Galioja iki: 2024.03.20
Pardavimų vadybininkas (-ė)
BTT Engineering, UAB
Vilnius
€ 2279 – 2975
Galioja iki: 2024.03.06
Pardavimo vadybininkas (-ė)
Sevatrans, UAB
Vilnius
€ 1900 – 2454
Galioja iki: 2024.03.20
Specialistas (-ė) Klientų pažinimas ir analizė (Ang. – KYC)
Šiaulių bankas, AB
Kaunas
€ 1360 – 2040
Galioja iki: 2024.03.19
Pardavimo administratorė (-ius)
HANSE TRAILER, UAB
Vilnius
€ 2500
Galioja iki: 2024.03.08
CHANGE CONTROL COORDINATOR
INTERSURGICAL, UAB
Vilnius
€ 1500 – 2000
Galioja iki: 2024.03.13